Код: -

Скляна перегородка для душу FALLS

Для створення кожної моделі душової системи ми використовуємо виключно зразки Європейського виробництва, що мають ґатунок якості EU1. SAINT-GOBAIN float glass, SAINT-GOBAIN SATINOVO MATT - це основні варіації скла, котрі вже давно запали до душі нашим клієнтам. Товщина становить 8 мм, завдяки чому конструкція більш стійка до зовнішніх подразників.

Висота кабіни
Ширина входу
Ширина фасадної перегородки
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)

Ви можете додати цікаві опції до душової

Додаткові опції
9350 грн
9350 грн
опис
опис
характеристики
відгуки

Повертаючись до важливості зносостійкості кожної з деталей, необхідно зазначити, що ми використовуємо фурнітуру лише із полірованої нержавіючої сталі. Це дозволяє подовшити строк експлуатації та не турбуватись стосовно складу побутової хімії, або ж щодо появи іржі.

Завдяки новітньому обладнанню від провідних виробників Lisec, Bavelloni, Bovone ми робимо складні вирізи у склі, скоси в мансардне приміщення, вирізи під інсталяційну систему та здійснюємо їх монтаж. Серед унікальних фішок - можливість проєктування душових кабін з відкриванням дверей не тільки назовні, але і всередину.

Ми впевнені у якості як матеріалів, так і їх обробки. На будь-який виріб надається гарантія 5 років, що дозволяє зберегти кошти шляхом достойного вкладення у ремонт Вашої ванної кімнати.

Тип душової кабіни Перегородка
Система відкривання Бездверна
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення