Код: 120026

Дзеркало в металевій рамі StudioGlass GALAXY NGC 4567

Дзеркало в металевій рамі прямокутної форми GALAXY NGC 4567 - поєднує в собі нестандартний дизайн та функціональність. Металева смужка завтовшки 4 см дозволяє тримати плавну форму вільних елементів - зверху та знизу рама не приєднана до корпусу конструкції, а дзеркальне полотно втоплене у метал. Модель може додатково оснащуватись фоновою підсвіткою, що розміщується по вільному краю дзеркального полотна, це дозволяє підсвітити неприкріплені елементи рами.

Основним призначенням цієї моделі стало декорування концептуальних дизайнів інтер’єру. Як показала практика, дзеркало гармонійно вписується у більшість сучасних стилів, які часто використовуються як на ринку України, так і на зарубіжному просторі. Здебільшого модель монтують у передпокої та гардеробній кімнаті.

Металева рама дзеркала може бути пофарбована відповідно до таблиці кольорів Ral K7 Classic.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)
Колір

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
5195 грн
5195 грн
опис
характеристики
відгуки
Розмір 400x900,400x1200,400x1400,500x1500,600x1800
Форма дзеркала Заокруглені кути
Рама Металева
Монтаж На стіні
Серія GALAXY
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення