Код: 120027

Дзеркало в металевій рамі StudioGlass GALAXY FNGC 4567-8

Овальне дзеркало у металевій рамі galaxy FNGC 4567-8 - це топ бестселерів нашої компанії. Металева смужка завтовшки 4 см зберігає форму вільних елементів - зверху та знизу рама не приєднана до корпусу конструкції, створюючи ефект “левітації”. Плавна, заокруглена форма "стадіон" із втопленим  дзеркальним полотном у металевий корпус створює футуристичну та модернову атмосферу. Модель може додатково оснащуватись фоновою підсвіткою, що розміщується по вільному краю дзеркального полотна, це дозволяє підсвітити неприкріплені елементи алюмінієвої рами.

Модель є активним елементом декору, найвигідніше буде дивитись на стіні без яскравих елементів та кольорів. Найкраще урізноманітнить темні приміщення шоу-румів, салонів краси, кафе або розважальних закладів.

Металева рама дзеркала може бути пофарбована відповідно до таблиці кольорів Ral K7 Classic.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)
Колір

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
5195 грн
5195 грн
опис
характеристики
відгуки
Розмір 400x900,400x1200,400x1400,500x1500,600x1800
Форма дзеркала Стадіон
Рама Металева
Монтаж На стіні
Серія GALAXY
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення