• НОВИНКИ
Код: 120026

Дзеркало в металевій рамі StudioGlass GALAXY NGC 4567 SINGLE

GALAXY NGC 4567 SINGLE - нестандартне дзеркало у металевій рамі, "половинка" від нашої топової моделі GALAXY NGC 4567. Алюмінієва рама прямокутної форми із заокругленими кутами та з одним вільним елементом з одного боку виробу залишає вільний край дзеркального полотна необрамленим. Завдяки універсальним кріпленням дзеркало можна повісити у двох варіантах - вільною частиною конструкції дзеркала догори або донизу (по вертикальній осі). 

Металева смуга рами завтовшки 4 см дозволяє міцно тримати плавну форму з вільним елементом, де рама неприєднана до корпусу конструкції, а дзеркальне полотно втоплене у металевий корпус. Модель може додатково оснащуватись фоновою підсвіткою, що розміщується по вільному, необрамленому краю дзеркального полотна.

Металева рама дзеркала може бути пофарбована відповідно до таблиці кольорів Ral K7 Classic.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)
Колір

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
5195 грн
5195 грн
опис
характеристики
відгуки
Розмір 400x900,400x1200,400x1400,500x1500,600x1800
Форма дзеркала Заокруглені кути
Рама Металева
Монтаж На стіні
Серія GALAXY
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення