Код: 110063

Кругле дзеркало на комбінованому шкіряному ремені StudioGlass MEERAUGE

MEERAUGE – озеро, яке знаходиться високо в горах Польщі. Морське Око — найбільше та найвідоміше озеро у Татрах, розташоване у долині Риб'ячого Потоку на висоті 1395 м. Морське Око було визнане журналістами The Wall Street Journal одним з п'яти найкрасивіших озер у світі. Як ми знаємо, водоймища в таких місцях неймовірно чисті та прозорі.

Наше дзеркало ідеально підходить під такий опис! В ньому немає нічого зайвого – тільки безрамне полотно на чорному, комбінованому шкіряному ремені.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
3425 грн
3425 грн
опис
опис
характеристики
відгуки
Дзеркальне полотно Mirox MNGE

Для виготовлення дзеркальних виробів, компанія StudioGlass™ використовує полотно всесвітньо відомого виробника Mirox MNGE. Це полотно відповідає усім сучасним вимогам якості та екологічності. Чистота відображення у даного полотна 100%. Усі дзеркала виготовлені без додавання міді та свинцю, не містять шкідливих летючих речовин і тому є повністю безпечним для здоров’я людини та навколишнього середовища. Дзеркальне полотно  Mirox MNGE є повністю стійким до вологи, тому може використовуватись у ванних кімнатах.

Шкіряний ремінь

При виготовленні ремнів для дзеркал у дерев'яних рамах ми використовуємо натуральну шкіру Crazy Horse. Її особливістю є вінтажний ефект, якого виріб набуває через деякий час експлуатації.

Crazy Horse - це вид високоякісної шкіри ВРХ підвищеної міцності, отриманий за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс»: нанесення важкотопних восків на поверхню шліфованого краста.

Колір покривної суміші темніший, ніж колір краста, тому в результаті шкіра набуває властивості змінювати свій тон в місцях згину, залому або натягу. Саме завдяки цьому виріб набуває шарму «старовини». 

На початку використання виробу зі шкіри Crazy Horse потрібно бути обачними, оскільки через відсутність додаткового покриття лаком, ремінь може фарбувати світлі речі та поверхні.

Подряпини на виробі при бажанні можна легко видалити, потерши місце чимось м'яким (пальцем, тканиною, ластиком).

Увага! Не слід мочити та інтенсивно терти місця забруднення. Також уникайте спиртових розчинів та високих температур при сушінні.

Клас захисту у дзеркал StudioGlass

Усі дзеркала компанії StudioGlass™ мають  клас захисту IP 44. Це означає, що електроприлад можна використовувати всередині вологих приміщень ванної кімнати. Вони захищені від випадкових попадань води і від проникнення пилу.

Розмір 500x500,600x600,700x700,800x800,900x900,1000x1000
Форма дзеркала Круг
Рама Без рами
Ремінь Шкіра/тасьма
Монтаж Настінний на ремені
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення