Код: WSDS00325

Кругле дзеркало на шкіряному ремені в дерев'яній рамі StudioGlass SHINY DESERT with strape

Палюче сонце, гаряче сухе повітря, хвилі із піску та вітру – безкрайня пустеля перевтілилась на кругле дзеркало SHINY DESERT Це не примарний міраж, це справжня пустельна оаза, до якої прямують усі каравани світу!

Рама дзеркала виконана з масиву цінних твердих порід дерева найвищої якості, без пошкоджень механічних чи природних. Завдяки унікальній технології сушки та обробки, не втрачається колір та не відбувається деформація рами навіть з часом та при дії температур або вологості. 

⚪️ Frost Wind with на шкіряному ремні

🟤 Red Fire with на шкіряному ремні

⚫️ Black Water with на шкіряному ремні

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
Матеріал рами

масив дуба

Дзеркальне полотно

антитравматичне

Клас захисту

IP44

6139 грн
6139 грн
опис
опис
характеристики
відгуки
Дерев'яна рама

Рами дзеркал лінійки Wood Mirror виготовляються виключно з масиву дуба, висушеного та стабілізованого. Завдяки технології сушки та обробки, не втрачається колір та не відбувається деформації рами. Для забарвлення рам ми використовуємо засоби для просочування на основі масел та воску виключно природнього походження.

Шкіряний ремінь

При виготовленні ремнів ми використовуємо натуральну шкіру Crazy Horse. ЇЇ особливістю є вінтажний ефект, якого набуває ремінь через деякий час експлуатації.

Crazy Horse - це вид високоякісної шкіри ВРХ підвищеної міцності, отриманий за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс»: нанесення важкотопних восків на поверхню шліфованого краста. Колір покривної суміші темніший, ніж колір краста, тому в результаті шкіра набуває властивості змінювати свій тон в місцях згину, залому або натягу. Саме завдяки цьому виріб набуває шарму «старовини». Для фіксації ремнів ми використовуємо високоякісну хромовану фурнітуру.

На початку використання ремня зі шкіри Crazy Horse потрібно бути обачними, оскільки через відсутність додаткового покриття лаком, ремінь може фарбувати речі та світлі поверхні.

Увага! Не слід мочити та інтенсивно терти місця забруднення, тому слід уникати спиртових розчинів та прямого потрапляння води. Подряпини на виробі при бажанні можна легко видалити, потерши місце чимось м'яким (пальцем, тканиною, стирачкою).

Розмір 600x600,700x700,800x800,1000x1000
Форма дзеркала Круг
Рама Масив дерева
Колір рами Desert wood
Монтаж Настінний на ремені
Ремінь Шкіра Crazy Horse
Серія WOOD
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення