Код: 110005

Дзеркало StudioGlass BALATON з підсвіткою прямокутне

BALATON - прямокутне дзеркало із яскравою фронтальною підсвіткою, що зосереджена в невеликих квадратах по периметру полотна. Спокійний геометричний візерунок дає м'яке світіння для лаконічного оздоблення Вашого інтер'єру.

Ця модель оснащена підсвіткою, яка ідеально підходить для облаштування зони догляду за собою (над умивальником, над туалетним столиком). Додатково можна встановити фонове світіння або підігрів.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
Скло

Антитравматичне

Живлення

220 В

Світловий потік

2000 Lm\m

Потужність стрічки

13.5 Вт/м

Клас захисту

IP 44

Виробник

Studio Glass Україна

4147 грн
4147 грн
опис
опис
характеристики
відгуки

Неймовірне угорське озеро BALATON - найбільше в Центральній Європі. Оскільки Угорщина не має виходу до морського узбережжя, Балатон часто називають Угорським морем. Тихе, неглибоке та спокійне - проте напрочуд красиве та величне озеро. Наше дзеркало BALATON із підсвіткою з квадратних форм створює спокійний геометричний візерунок та дає м'яке світіння для лаконічного оздоблення Вашого інтер'єру.

Для виготовлення дзеркальних виробів із LED-підсвіткою, компанія StudioGlass™ використовує полотно всесвітньо відомих виробників AGC та SAINT GOBAIN. Це полотно відповідає усім сучасним вимогам якості та екологічності. Чистота відображення у даного полотна 100%. Усі дзеркала виготовлені без додавання міді та свинцю, не містять шкідливих летючих речовин і тому є повністю безпечними для здоров’я людини та навколишнього середовища. Дзеркальне полотно AGC MIROX MNGE та SAINT GOBAIN MIRALITE REVOLUTION є повністю стійким до вологи, тому може використовуватись у ванних кімнатах.

Усі дзеркала компанії StudioGlass™ армуються плівкою, яка не дає уламкам дзеркала розлітатись при ударі. Антитравматичне дзеркало з такою технологією є повністю безпечним і навіть при розбитті не може завдати шкоди! Безпека при використанні дзеркал компанії StudioGlass™  є одним із основних пріоритетів компанії.

У дзеркалах компанії StudioGlass™ використовується стрічка класу professional з найвищими показниками світлового потоку, розроблена на діодах компанії SAMSUNG. Ресурс даної стрічки становить 5 років безперервної роботи.

Характеристики стрічки:

Колір світла:

  • Яскравий білий 6500-7000 К
  • Нейтральний білий 4000-4500 К
  • Теплий білий 2700-3000 К

Світловий потік 1950 Lm

Потужність стрічки 13,5 Вт/м

Дзеркала компанії StudioGlass™ можуть використовуватись у ванних кімнатах та приміщеннях з високим рівнем вологості. Дзеркальні полотна, що використовуються у наших виробах, відповідають найвищим вимогам експлуатації: 

  • Екологічно чисте дзеркало, що не містить ртуті, міді та свинцю

  • Запатентовані процеси виробництва гарантують, що дзеркальне полотно є високоякісним, стійким до різних впливів та задовільняє найжорсткіші вимоги і стандарти

  • Незрівнянна стійкість до корозії та старіння: служить у 3 рази довше, ніж звичайні дзеркала

  • Удосконалена стійкість до хімічно сильних засобів по догляду та очищенню скла та дзеркал: в 7 разів більш стійке, ніж звичайні дзеркала

  • Відсутність утворення плям або ефекту "цвітіння"

  • Усі дзеркала відповідають стандартам директиви RoHS

Усі дзеркала компанії StudioGlass™ мають клас захисту IP 44. Це означає, що електроприлад можна використовувати всередині приміщень із підвищеною вологістю (наприклад, у ванній кімнаті). Вони захищені від випадкових попадань води і від проникнення пилу.

Конструкція дзеркала продумана таким чином, щоб монтаж та підключення до живлення займали не більше 20 хвилин. Дзеркало кріпиться за допомогою дюбель-гачків, які монтуються у стіну та слугують кронштейнами для кріплень, які знаходяться на задній частині корпусу дзеркала. Отвори для кріплень мають допуски у 5 мм для точного позиціонування виробу. На корпусі також присутній короб з виведеним кабелем та конектором, який слугує місцем для схову зайвої довжини кабеля. Дзеркала компанії StudioGlass™ з LED-підсвіткою по замовчуванню живляться від мережі 220 В.

Розмір 800x500,800x600,900x650,800x700,1000x700,1000x800
Форма дзеркала Прямокутник
Тип основної підсвітки Фронтальна
Рама Без рами
Монтаж На стіні
Серія LED
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення