Код: -

Скляна душова кабіна MARMORE

Для створення кожної моделі душової системи ми використовуємо виключно зразки Європейського виробництва, що мають ґатунок якості EU1. SAINT-GOBAIN float glass, SAINT-GOBAIN SATINOVO MATT - це основні варіації скла, котрі вже давно запали до душі нашим клієнтам. Товщина становить 8 мм, завдяки чому конструкція більш стійка до зовнішніх подразників.

Примітка: ширина чистого входу в душову кабіну для розсувних систем при відкритих дверях буде становити половину ширини вхідної частини мінус орієнтовно 100 мм.

Висота кабіни
Ширина вхідної частини
Ширина дверей
Ширина лівої частини
Ширина правої частини
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)

Ви можете додати цікаві опції до душової

Додаткові опції
32098 грн
32098 грн
опис
опис
характеристики
відгуки

Повертаючись до важливості зносостійкості кожної з деталей, необхідно зазначити, що ми використовуємо фурнітуру лише із полірованої нержавіючої сталі. Це дозволяє подовшити строк експлуатації та не турбуватись стосовно складу побутової хімії, або ж щодо появи іржі.

Завдяки новітньому обладнанню від провідних виробників Lisec, Bavelloni, Bovone ми робимо складні вирізи у склі, скоси в мансардне приміщення, вирізи під інсталяційну систему та здійснюємо їх монтаж. Серед унікальних фішок - можливість проєктування душових кабін з відкриванням дверей не тільки назовні, але і всередину.

Ми впевнені у якості як матеріалів, так і їх обробки. На будь-який виріб надається гарантія 5 років, що дозволяє зберегти кошти шляхом достойного вкладення у ремонт Вашої ванної кімнати.

Тип душової кабіни Кутова кабіна
Система відкривання Розсувна
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення