• НОВИНКИ
Код: -

Прямокутне дзеркало в металевій рамі із заокругленими кутами та фоновою підсвіткою StudioGlass REPULSE

REPULSE – ідеальний металевий контур рами із заокругленими кутами, обтічний і плавний, делікатно оформлений по краю ніжною, фоновою підсвіткою – це справжня інтер’єрна естетика. Втоплене в обрамок дзеркальне полотно підкреслює всю красу алюмінієвої рами, що виступає над дзеркалом та утворює міцний каркас, не тільки декоративний, але і захисний.

Легкість і міцність конструкції – найважливіші для нас показники. Саме тому наші рами виконані з полоси алюмінію товщиною 40 х 3(2) мм,  що дозволяє реалізувати складні дизайнерські форми.

Металева рама дзеркала може бути пофарбована відповідно до таблиці кольорів Ral K7 Classic.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)
Колір

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
6105 грн
6105 грн
опис
опис
характеристики
відгуки
Авіаційний алюміній

У промисловому виробництві використання алюмінію вже давно стало незамінним. Легкість, корозійна стійкість до впливу агресивного зовнішнього середовища, здатність до кольорового анодування та інших видів декоративного поверхневого оброблення і висока пластичність роблять його дуже затребуваним металом.

Сучасний авіаційний алюміній є сплавом, в який можуть включатися магній, мідь, марганець або кремній. Ці сплави піддаються спеціальній методиці загартування, яку називають ефектом старіння. Винайдений на початку 20 ст. дюралюміній тепер більше відомий як авіаль, оскільки пов'язаний зі сферою виготовлення літальних апаратів.

Легкість і міцність конструкції – найважливіші для нас показники. Саме тому ми використовуємо авіаль для виготовлення рам для наших дзеркал – вони виконані з полоси авіаційного алюмінію товщиною 40 х 3(2) мм.

Розмір 500x800,600x800,700x800,800x1000
Рама Металева
Форма дзеркала Заокруглені кути
Монтаж На стіні
Тип основної підсвітки Фонова
Серія BASIC
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення