Код: 120032

Дзеркало в металевій рамі StudioGlass AZURITE

Заокруглена, плавна арочна форма, стильна металева рама та криштально прозоре, дзвінке дзеркальне полотно із чистотою відображення 100% - це висококласна модель AZURITE. Завдяки своїй нижній рівній частині дзеркало може не тільки висіти на стіні, але й опиратись на неї, стоячи на підлозі та створюючи окремий дизайнерський елемент у приміщенні, що відразу впадає в око. Верх дзеркала, де стрімкі лінії сходяться на округлій вершині, делікатно завершує композицію моделі.

Наше дзеркало додасть стильної фарби Вашій домівці, адже лаконічність дизайну та майстерність виконання, відмінно поєднані у цій моделі, створюють ідилію форми та змісту.

Металева рама дзеркала може бути пофарбована відповідно до таблиці кольорів Ral K7 Classic.

 

 

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)
Колір

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
4445 грн
4445 грн
опис
опис
характеристики
відгуки
Дзеркальне полотно Mirox MNGE

Для виготовлення дзеркальних виробів, компанія StudioGlass™ використовує полотно всесвітньо відомого виробника Mirox MNGE. Це полотно відповідає усім сучасним вимогам якості та екологічності. Чистота відображення у даного полотна 100%. Усі дзеркала виготовлені без додавання міді та свинцю, не містять шкідливих летючих речовин і тому є повністю безпечним для здоров’я людини та навколишнього середовища. Дзеркальне полотно Mirox MNGE є повністю стійким до вологи, тому може використовуватись у ванних кімнатах.

Клас захисту у дзеркал StudioGlass

Усі дзеркала компанії StudioGlass™ мають клас захисту IP 44. Це означає, що електроприлад можна використовувати всередині вологих приміщень ванної кімнати. Вони захищені від випадкових попадань води і від проникнення пилу.

Металева рама

Для виробництва металевих рам ми використовуємо алюміній. Легкість, корозійна стійкість і висока пластичність цього матеріалу дозволяє реалізувати як складні дизайнерські дзеркала, так і класичні побутові моделі.

Дзеркальне полотно може бути розміщене в рівень з металевою рамою, так і втоплене у неї. Дзеркало в рівень з рамою виглядає футуристично, гармонійно вписується у такі стилі дизайну, як: хай-тек, функціоналізм, скандинавський. Це не тільки модно, а й комфортно і функціонально, оскільки такому дзеркалу потрібен мінімальний догляд.

Другий варіант краще передає всю красу алюмінієвої рами – втоплене дзеркальне полотно всередині рами залишає смужку металу, яка елегантно виступає над поверхнею дзеркала. Лаконічність дизайну і краса форми металевої рами говорять самі за себе.

Легкість і міцність конструкції – найважливіші для нас показники. Саме тому наші рами виконані з полоси алюмінію товщиною 40 х 3(2) мм. Окрім стандартних кольорів, за Вашим індивідуальним запитом ми можемо пофарбувати металеву раму відповідно до таблиці кольорів Ral K7 Classic.

Ми любимо масштабні конструкції та великі форми, саме завдяки хорошій гнучкості алюмінію ми можемо виробляти металеві рами великих розмірів – вони втілені в нашій лінійці дзеркал MEGA MIRRORS 

Розмір 400x1200,400x1400,500x1500
Форма дзеркала Арка
Рама Металева
Монтаж Вільностоячий
Монтаж На стіні
Серія DESIGN
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення