Код: 110043

Прямокутне дзеркало StudioGlass ONTARIO з фронтальною підсвіткою із заокругленими боками

ONTARIO - квадратне дзеркало із заокругленими боками та фронтальною підсвіткою. Світіння зосереджено в лакончіному овальному візерунку, котрий дозволяє отримати яскраве та якісне відображення.

Ця модель ідеально пасує для використання у ванній кімнаті або ж для оздоблення зони догляду біля туалетного столика. У якості додаткового декору дзеркало оздоблюється фоновою підсвіткою.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
Скло

Антитравматичне

Живлення

220 В

Світловий потік

2000 Lm/м

Потужність стрічки

13.5 Вт/м

Клас захисту

IP 44

Виробник

Studio Glass Україна

3482 грн
3482 грн
опис
опис
характеристики
відгуки

В Канаді є мальовниче озеро ONTARIO, його унікальність полягає в формі та у розташуванні. Воно належить до групи Великих Озер на межі кордону із США. Назва озера походить з мови індіанського племені гуронів і означає «велике озеро». Від його назви і пішла назва провінції Онтаріо. В озеро впадає річка Ніагара, витікає — річка Святого Лаврентія. Сполучене з озерами Ері та Гурон та з річками Гудзон і Оттава. Становить частину Водного шляху Св. Лаврентія. Ми не змогли пройти повз і саме тому назвали так наше дзеркало.

Дзеркальне полотно

Для виготовлення дзеркальних виробів із LED-підсвіткою, компанія StudioGlass™ використовує полотно всесвітньо відомих виробників AGC та SAINT GOBAIN. Це полотно відповідає усім сучасним вимогам якості та екологічності. Чистота відображення у даного полотна 100%. Усі дзеркала виготовлені без додавання міді та свинцю, не містять шкідливих летючих речовин і тому є повністю безпечними для здоров’я людини та навколишнього середовища. Дзеркальне полотно AGC MIROX MNGE та SAINT GOBAIN MIRALITE REVOLUTION є повністю стійким до вологи, тому може використовуватись у ванних кімнатах.

Армоване антитравматичне скло

Усі дзеркала компанії StudioGlass™ армуються плівкою, яка не дає уламкам дзеркала розлітатись при ударі. Антитравматичне дзеркало з такою технологією є повністю безпечним і навіть при розбитті не може завдати шкоди! Безпека при використанні дзеркал компанії StudioGlass™  є одним із основних пріоритетів компанії.

LED стрічка: 50 000 годин безперервної роботи

У дзеркалах компанії StudioGlass™ використовується світлодіодна LED стрічка класу Professional з найвищими показниками світлового потоку, розроблена на діодах компанії SAMSUNG. Світлодіодна стрічка є гнучкою друкованою платою, яка всіяна світлодіодами та резисторами. Вона призначена для створення стильного й оригінального джерела освітлення приміщення. Велика кількість світлодіодів на 1 метр стрічки та широкий кут забезпечують рівномірне та насичене світіння. Ресурс цієї стрічки становить мінімум 5 років безперервної роботи. Кількість світлодіодів у стрічці 120 шт/м, робоча напруга 12 V.

Колір світла:  

  • Білий колір 6500-7000 К

  • Нейтральний білий 4000-4500 К

  • Теплий колір 2700-3000 К

Вологостійкість

Дзеркала компанії StudioGlass™ можуть використовуватись у ванних кімнатах та приміщеннях з високим рівнем вологості. Дзеркальні полотна, що використовуються у наших виробах, відповідають найвищим вимогам експлуатації: 

  • Екологічно чисте дзеркало, що не містить ртуті, міді та свинцю

  • Запатентовані процеси виробництва гарантують, що дзеркальне полотно є високоякісним, стійким до різних впливів та задовільняє найжорсткіші вимоги і стандарти

  • Незрівнянна стійкість до корозії та старіння: служить у 3 рази довше, ніж звичайні дзеркала

  • Удосконалена стійкість до хімічно сильних засобів по догляду та очищенню скла та дзеркал: в 7 разів більш стійке, ніж звичайні дзеркала

  • Відсутність утворення плям або ефекту "цвітіння"

  • Усі дзеркала відповідають стандартам директиви RoHS

Клас захисту

Усі дзеркала компанії StudioGlass™ мають клас захисту IP 44. Це означає, що електроприлад можна використовувати всередині приміщень із підвищеною вологістю (наприклад, у ванній кімнаті). Вони захищені від випадкових попадань води і від проникнення пилу.

Простий монтаж дзеркала

Конструкція дзеркала продумана таким чином, щоб монтаж та підключення до живлення займали не більше 20 хвилин. Дзеркало кріпиться за допомогою дюбель-гачків, які монтуються у стіну та слугують кронштейнами для кріплень, які знаходяться на задній частині корпусу дзеркала. Отвори для кріплень мають допуски у 5 мм для точного позиціонування виробу. На корпусі також присутній короб з виведеним кабелем та конектором, який слугує місцем для схову зайвої довжини кабеля. Дзеркала компанії StudioGlass™ з LED-підсвіткою по замовчуванню живляться від мережі 220 В.

Розмір 500x500,600x600,700x700,800x800
Форма дзеркала Прямокутник
Тип основної підсвітки Фронтальна
Рама Без рами
Монтаж На стіні
Серія LED
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення