Код: WFWL00325

Кругле дзеркало з підсвіткою в дерев'яній рамі StudioGlass FROST WIND light

Білий – колір чистоти, легкості, простоти. Це істинність, сила щирості, ідеал невинності, початок всього, першоджерело нашого існування. Дзеркало FROST WIND належить мінливій та життєдайній стихії повітря, уособлює стрімкі гірські схили, нескорені вершини, вільні думки та свободу від стереотипів!

Рама дзеркала виконана з масиву цінних твердих порід дерева найвищої якості, без пошкоджень механічних чи природних. Завдяки унікальній технології сушки та обробки, не втрачається колір та не відбувається деформація рами навіть з часом та при дії температур або вологості.

🟡 Shiny Desert з підсвіткою

🟤 Red Fire з підсвіткою

⚫️ Black Water з підсвіткою

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
Матеріал рами

масив дуба

Дзеркальне полотно

антитравматичне

Клас захисту

IP44

6239 грн
6239 грн
опис
опис
характеристики
відгуки
Дерев'яна рама

Рами дзеркал лінійки Wood Mirror виготовляються виключно з масиву дуба, висушеного та стабілізованого. Завдяки технології сушки та обробки, не втрачається колір та не відбувається деформації рами. Для забарвлення рам ми використовуємо засоби для просочування на основі масел та воску виключно природнього походження.

Розмір 600x600,700x700,800x800,1000x1000
Форма дзеркала Круг
Рама Масив дерева
Колір рами White wood
Монтаж На стіні
Серія WOOD
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення