Код: -

Дзеркало в металевій рамі MEGA MIRROR SHISPARE

Модель SHISPARE - ідеальний круг.

Призначена для віталень, передпокоїв, холів або ж місць, де люди активно проводять час. Найкраще вписується у відкриті простори, що актуально для Open Space кав'ярень або ж офісів. Дана модель візуально збільшує простір, та слугує родзинкою для будь-якого інтер'єру.

Завдяки формі може слугувати окремим елементом декору, а в доповнені з підсвіткою ще й додатковим джерелом світла.

Ширина
Висота
*Розміри вимірюються в міліметрах (мм)
Колір

Ви можете додати цікаві опції до дзеркала

Додаткові опції
24262 грн
24262 грн
опис
опис
характеристики
відгуки
Розмір

Лінійка мега-великих дзеркал MEGA MIRRORS в металевих рамах ідеально підходить для великих приміщень із високими стелями: холів, фойє, широких передпокоїв, залів урочистостей, вестибюлів, атріумів, конференц-залів, приміщень для проведення культурних заходів, концертних та мистецьких майданчиків. MEGA MIRROR чудово впишеться в інтер’єр готелів, відпочинкових комплексів та закладів громадського харчування – ресторанів, кафе, барів, де люди весело та активно розважаються та проводять свій вільний час. Без дзеркальних велетнів не обходяться театри, кінотеатри, опери, філармонії, будинки культури.

Непотрібно боятися, що MEGA MIRROR не пройде в двері Вашого під’їзду чи інші вхідні системи – ми робимо дзеркала під замовлення відповідно до індивідуальних розмірів, заданих клієнтом чи дизайнером, а також після проведення замірів нашими спеціалістами.

Форма

Різноманіття форм та дизайнів MEGA MIRRORS задовільнить найвибагливішого клієнта. Напівкруг, арка, стадіон, супереліпс або ж традиційний круг – чудово заповнять об’єм Вашої вітальні чи спальні, коридору, передпокою, обідньої зали, гардеробної чи навіть ванної! Металева рама та фонова підсвітка лиш підкреслюють довершеність дизайну моделі.

Масивні та грандіозні, MEGA MIRRORS найкраще вписуються у відкриті простори, що є актуально для Open Space - кав'ярень або ж офісів. Ці моделі візуально збільшують та розширюють простір, освітлюють приміщення та слугують родзинкою для будь-якого інтер'єру. Завдяки своїй виразній формі кожне дзеркало – це окремий елемент декору.

Ламаються стереотипи та встановлюються нові правила – тепер двометрове дзеркало біля двоспального ліжка стало хітом сезону, а маленькі дзеркала на туалетних столиках відходять у минуле. Розмах, простір, об’єм, прості лінії та форми – тренд цього десятиліття для інтер’єрного дизайну.

Армоване антитравматичне скло

Усі дзеркала компанії StudioGlass™ армуються протиударною плівкою, яка не дає уламкам дзеркала розлітатись при ударі. Дзеркало з такою технологією є повністю безпечним і навіть при розбитті не може завдати шкоди! Безпека при використанні дзеркал компанії StudioGlass™  є одним із основних пріорітетів.

Металева рама

Для виробництва металевих рам ми використовуємо алюміній. Легкість, корозійна стійкість і висока пластичність цього матеріалу дозволяє реалізувати як складні дизайнерські дзеркала, так і класичні побутові моделі.

Дзеркальне полотно може бути розміщене в рівень з металевою рамою, так і втоплене у неї. Дзеркало в рівень з рамою виглядає футуристично, гармонійно вписується у такі стилі дизайну, як: хай-тек, функціоналізм, скандинавський. Це не тільки модно, а й комфортно і функціонально, оскільки такому дзеркалу потрібен мінімальний догляд.

Другий варіант краще передає всю красу алюмінієвої рами – втоплене дзеркальне полотно всередині рами залишає смужку металу, яка елегантно виступає над поверхнею дзеркала. Лаконічність дизайну і краса форми металевої рами говорять самі за себе.

Легкість і міцність конструкції – найважливіші для нас показники. Саме тому наші рами виконані з полоси алюмінію товщиною 40 х 3(2) мм. Окрім стандартних кольорів, за Вашим індивідуальним запитом ми можемо пофарбувати металеву раму відповідно до таблиці кольорів Ral K7 Classic.

Розмір 2000x2000
Форма дзеркала Круг
Рама Алюмінієва
Монтаж На стіні
Серія MEGA MIRROR
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення