Комерційна пропозиція

StudioGlass – Львівська Фабрика Дзеркал – це компанія молодих і амбітних людей, яких об’єднує ідея створення дійсно якісного продукту під українським брендом! Офіційна історія нашої компанії розпочалася ще в 2015 році. За короткий період часу, ми з маленької ідеї виросли до найсучаснішого виробництва дзеркал, якість яких не поступається європейським брендам.

Розробкою модельного ряду дзеркал StudioGlass™ займається професійна команда дизайнерів та інженерів. Наша головна ціль – Ваш максимальний комфорт при співробітництві з нашою компанією. Відтак, кожну нашу модель дзеркала ми зможемо змінити під Вашу візуалізацію. Наші фахівці невпинно аналізують новітні тенденції в обробці скла, обмінюються досвідом на міжнародних виставках і підтримують тісні ділові відносини з рядом відомих брендів. Ми робимо це для того, щоб, купуючи наш виріб, Ви були впевнені в його якості, оригінальності та сучасності. Наші дзеркала підкреслять індивідуальність та гармонійно впишуться у Ваш інтер’єр і елегантно довершать його.

Звертаємо Вашу увагу на основні умови співпраці:

1. Працюємо через особистий кабінет на нашому офіційному сайті.

2. Доставка товару Новою Поштою по Україні (БЕЗКОШТОВНО).

3. Виконання замовлення до 15 робочих днів.

4. Гарантія на виріб 3 роки (надаємо характеристики та паспорт виробу).

5. Можливість ремонту пошкодженого виробу (наприклад, після невдалого монтажу або закінчення гарантійного терміну).

Our site uses cookies to distinguish you from other users of our site. This allows us to provide convenient viewing of our site, and also allows us to improve it

Cookies policy

Your shopper
Products: 0items
Sum: 0 UAH
order