Комерційна пропозиція

StudioGlass – Львівська Фабрика Дзеркал – це компанія молодих і амбітних людей, яких об’єднує ідея створення дійсно якісного продукту під українським брендом! Офіційна історія нашої компанії розпочалася ще в 2015 році. За короткий період часу, ми з маленької ідеї виросли до найсучаснішого виробництва дзеркал, якість яких не поступається європейським брендам.

Розробкою модельного ряду дзеркал StudioGlass™ займається професійна команда дизайнерів та інженерів. Наша головна ціль – Ваш максимальний комфорт при співробітництві з нашою компанією. Відтак, кожну нашу модель дзеркала ми зможемо змінити під Вашу візуалізацію. Наші фахівці невпинно аналізують новітні тенденції в обробці скла, обмінюються досвідом на міжнародних виставках і підтримують тісні ділові відносини з рядом відомих брендів. Ми робимо це для того, щоб, купуючи наш виріб, Ви були впевнені в його якості, оригінальності та сучасності. Наші дзеркала підкреслять індивідуальність та гармонійно впишуться у Ваш інтер’єр і елегантно довершать його.

Звертаємо Вашу увагу на основні умови співпраці:

1. Працюємо через особистий кабінет на нашому офіційному сайті.

2. Доставка товару Новою Поштою по Україні (БЕЗКОШТОВНО).

3. Виконання замовлення до 15 робочих днів.

4. Гарантія на виріб 3 роки (надаємо характеристики та паспорт виробу).

5. Можливість ремонту пошкодженого виробу (наприклад, після невдалого монтажу або закінчення гарантійного терміну).

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови

Політики Cookies

Your shopper
Products: 0items
Sum: 0 UAH
order