Дзеркала з LED-підсвіткою оригінальної форми

AMO (з лат. "amorphous" - безформний, безладний) - нестандартні, асиметричні форми та лаконічний дизайн.

Серія аморфних дзеркал AMO від StudioGlass™ - це поєднання сучасних трендів та природних мотивів, адже у природі не буває рівних ліній чи гострих кутів. Саме тому асиметричні дзеркала у цій колекції мають плавні, дещо опуклі лінії форми та натуралістичні силуети. В поєднанні з фоновою підсвіткою, що виконує стилізаційну та декоративну функції, вони створюють приємну атмосферу затишку та комфорту. 

Дзеркала з серії AMO - прості та елегантні водночас, а за рахунок нетривіальних форм чудово підійдуть у дизайн-проєкти у всіх сучасних інтер’єрних стилях. Стануть окрасою не тільки домашнього інтер’єру, вони чудово пасуватимуть також для готелів, кафе, барів, ресторанів, розважальних закладів, фойє та вестибюлів.

Для виготовлення дзеркал StudioGlass™ із LED-підсвіткою використовуються високоякісні матеріали європейського зразка. Виробники AGC та SAINT GOBAIN створюють лише екологічно чисті та якісні продукти без додавання міді та свинцю. Завдяки срібному покриттю, дзеркальне полотно є абсолютно безпечним для людей та має 100% точність відображення без викривлень. 

Mirox MNGE є вологостійким дзеркальним полотном, що дозволяє використовувати його у ванних кімнатах або ж приміщеннях із підвищеною вологістю.

Для StudioGlass™ найвищим пріоритетом є безпечне користування виготовленою продукцією. Кожна модель дзеркала має армоване антитравматичне покриття скла. Спеціальна плівка дозволяє зафіксувати полотно, завдяки чому при побитті уламки не будуть розлітатись. Таким чином дзеркала StudioGlass™ навіть при пошкодженні не призведуть до травм. Найбільш важливою ця деталь є для батьків маленьких дітей та власників тварин. 

LED-Professional - стрічка, що працює понад 50 000 годин безперервного використання

StudioGlass™ використовує для дзеркал із підсвіткою стрічку класу professional із діодами від компанії SAMSUNG. Вона має найкращі показники світлового потоку та ресурс в 5 років безперервної роботи.
Потужність такої стрічки складає 13,5 Вт/м, а світловий потік 1950 Lm.

Клас захисту у дзеркал StudioGlass™ 

Моделі із LED-підсвіткою від StudioGlass™ мають  клас захисту IP 44. Завдяки цьому їх можна використовувати у приміщеннях із підвищеною вологістю. Дзеркала повністю захищені від потрапляння води або ж дрібного пилу у конструкцію. 

Вологостійкість полотна

Дзеркальне полотно від виробників AGC та SAINT GOBAIN має найвищий ступінь захищеності, що дозволяє без скорочення строку експлуатації використовувати його в приміщеннях із підвищеною вологістю. Таке скло в десятки разів більш стійке до утворення корозійних пошкоджень згідно зі стандартами випробувань CASS. Також дзеркальне полотно більш стійке до подряпин та незначних пошкоджень при використанні. 
Згідно зі стандартами RoHS полотно Mirox MNGE не містить шкідливих компонентів, таких як мідь або формальдегіди. 

Монтаж дзеркал із підсвіткою від StudioGlass™ 

Завдяки продуманій конструкції дзеркала, монтаж та підключення дротів не повинні займати більш ніж 20 хвилин. Будь-яка модель кріпиться на дюбель-гачки, котрі йдуть в комплекті із дзеркалом. Їх потрібно спочатку вкрутити у стіну, після чого вішати дзеркало.

На тильній стороні дзеркала можна знайти отвори спеціальної форми з допустимим зміщенням до 5 мм, котрі заклеєні наклейками. 

Дзеркала StudioGlass™ з LED-підсвіткою підключаються виключно до мережі 220В.

Читати більше

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення