Ванна Rock Design зі штучного каменю “Класика Плюс”

Задать размерЗадати розмір

Особливості кам’яних ванн з литого мармуру ТМ «Rock Design»

Товщина ванни з литого мармуру 12-14 мм, що забезпечує високу теплостійкість. Товстий шар кам’яної маси здатний швидко приймати і надовго зберігати теплову енергію гарячої води. Налиту в ванну воду після втрати теплової енергії треба доповнити новою порцією гарячої води, при цьому ванна вже візьме свою частину тепла і таким чином допоможе зберегти комфортну температуру води для прийняття ванни.

Товщина кам’яної маси і монолітність ванни забезпечують високий ступінь звукоізоляції, при цьому не потрібна додаткова обробка.

При наповненні такої ванни водою звук практично не чути, це створює у ванній кімнаті обстановку затишку і спокою. У звичайній ванні цього добитися не вдасться, шум води турбує не тільки господаря, а й оточуючих. Відпочинок же в спокійній обстановці і тиші забезпечить власна ванна з кам’яної маси.

Ванна з литого мармуру в процесі полірування набуває властивий цьому матеріалу блиск, він природний і з ним не може зрівнятися блиск матеріалів, з яких виготовляють інші ванни.

Ванна з литого мармуру відрізняється високою стабільністю. Для установки ванни і панелей не потрібні ніякі додаткові кріпильні деталі. Так як ванна з кам’яної маси сама по собі масивна, то має додаткової стійкістю, як при установці, так і в експлуатації.

Одна з головних особливостей ванни з литого мармуру — міцність пофарбованої поверхні: при правильному догляді фарба зберігається дуже довго. Ванна має і стійкістю до зовнішнього впливу різних хімікатів.

Унікальна технологія виробництва ванн з кам’яної маси дає можливість створити витончену кольорову сантехніку більш ніж 2000 різних тонів. На виробництві Rock Design, на замовлення клієнта виготовлять як стандартні так і нестандартні кольорові ванни і раковини, які прекрасно доповнять інтер’єр ванної кімнати надавши їй особливу неповторність.

Різні кольори для внутрішньої і зовнішньої поверхні ванни, а також для всіх деталей, які виробляються окремо. Наприклад, з внутрішню і зовнішню сторони ванни можна пофарбувати в різні кольори, несучи таким чином в інтер’єр відтінок індивідуальності. Крім того, існує велика кількість різних спецефектів: металіки, антики (зістарена фарба), декоративна шагрень, шорсткий муар та ін.

Також можна вибрати один з 18 відтінків і 12 різних кольорів блиску для будь-якої фарби. З питань придбання каталогів RAL або підбору кольору звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті.

Сервісне обслуговування ван із литого мармуру: доставка, підйом, установка, усунення тріщин, подряпин, полірування та інші роботи. Вартість ремонту ванни з штучного каменю залежить від виду пошкодження.

На ванни фірми Rock Design поширюються гарантійні зобов’язання, протягом 10 років, з дня продажу. Якщо протягом гарантійного строку, виріб не можна експлуатувати з вини заводу-виробника або з вини прихованих дефектів, виявлених в процесі експлуатації, виробник зобов’язується зробити безкоштовний ремонт або заміну виробу. При тривалому зберіганні термін гарантії обчислюється з дати випуску виробу заводом-виробником.

Схожі товари