Ванна Rock Design зі штучного каменю “Симетрія” 145х145

ЗАДАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНІ РОЗМІРИ

Мінімальна ширина 500мм!
Мінімальна висота 500мм!

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

Кутова ванна “Симетрія”, 144, 5х144, 5х60,5. Вага 130 кг, об’єм 300 л. Базовий колір білий, за бажанням клієнта може бути будь-якого кольору по RAL каталогу. Можливість комбінування кольорів внутрішньої та зовнішньої поверхні і підставки. За бажанням клієнта встановлення декоративної дуги під рушник, свердління отвору під змішувач.

Особливості кам’яних ванн з литого мармуру ТМ «Rock Design»

Товщина ванни з литого мармуру 12-14 мм, що забезпечує високу теплостійкість. Товстий шар кам’яної маси здатний швидко приймати і надовго зберігати теплову енергію гарячої води. Налиту в ванну воду після втрати теплової енергії треба доповнити новою порцією гарячої води, при цьому ванна вже візьме свою частину тепла і таким чином допоможе зберегти комфортну температуру води для прийняття ванни.

Товщина кам’яної маси і монолітність ванни забезпечують високий ступінь звукоізоляції, при цьому не потрібна додаткова обробка.

При наповненні такої ванни водою звук практично не чути, це створює у ванній кімнаті обстановку затишку і спокою. У звичайній ванні цього добитися не вдасться, шум води турбує не тільки господаря, а й оточуючих. Відпочинок же в спокійній обстановці і тиші забезпечить власна ванна з кам’яної маси.

Ванна з литого мармуру в процесі полірування набуває властивий цьому матеріалу блиск, він природний і з ним не може зрівнятися блиск матеріалів, з яких виготовляють інші ванни.

Ванна з литого мармуру відрізняється високою стабільністю. Для установки ванни і панелей не потрібні ніякі додаткові кріпильні деталі. Так як ванна з кам’яної маси сама по собі масивна, то має додаткової стійкістю, як при установці, так і в експлуатації.

Одна з головних особливостей ванни з литого мармуру — міцність пофарбованої поверхні: при правильному догляді фарба зберігається дуже довго. Ванна має і стійкістю до зовнішнього впливу різних хімікатів.

Унікальна технологія виробництва ванн з кам’яної маси дає можливість створити витончену кольорову сантехніку більш ніж 2000 різних тонів. На виробництві Rock Design, на замовлення клієнта виготовлять як стандартні так і нестандартні кольорові ванни і раковини, які прекрасно доповнять інтер’єр ванної кімнати надавши їй особливу неповторність.

Різні кольори для внутрішньої і зовнішньої поверхні ванни, а також для всіх деталей, які виробляються окремо. Наприклад, з внутрішню і зовнішню сторони ванни можна пофарбувати в різні кольори, несучи таким чином в інтер’єр відтінок індивідуальності. Крім того, існує велика кількість різних спецефектів: металіки, антики (зістарена фарба), декоративна шагрень, шорсткий муар та ін.

Також можна вибрати один з 18 відтінків і 12 різних кольорів блиску для будь-якої фарби. З питань придбання каталогів RAL або підбору кольору звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті.

Сервісне обслуговування ван із литого мармуру: доставка, підйом, установка, усунення тріщин, подряпин, полірування та інші роботи. Вартість ремонту ванни з штучного каменю залежить від виду пошкодження.

На ванни фірми Rock Design поширюються гарантійні зобов’язання, протягом 10 років, з дня продажу. Якщо протягом гарантійного строку, виріб не можна експлуатувати з вини заводу-виробника або з вини прихованих дефектів, виявлених в процесі експлуатації, виробник зобов’язується зробити безкоштовний ремонт або заміну виробу. При тривалому зберіганні термін гарантії обчислюється з дати випуску виробу заводом-виробником.

Схожі товари