• В НАЯВНОСТІ
  • АКЦІЯ
Код: -

Кругле дерев’яне дзеркало на шкіряному ремені StudioGlass BLACK WATER 800 мм

Кругле дзеркало на шкіряному ремені від Straps&Adds зі шкіри Crazy Horse у рамі з масиву дерева ясена: Додай загадковості своїй домівці!

Дзеркало BLACK WATER  – це квінтесенція східної філософії, де чорний – колір півночі, темряви, пов’язується з сакральними таємницями та прихованими бажаннями. Він глибокий та спокійний, як стихія води, що несе в собі рух, плинність, прохолоду.

Рама дзеркала виконана з масиву цінних твердих порід дерева найвищої якості, без пошкоджень механічних чи природних. Завдяки унікальній технології сушки та обробки, не втрачається колір та не відбувається деформація рами навіть з часом та при дії температур або вологості. 

При виготовленні ремнів ми використовуємо натуральну шкіру Crazy Horse. Її особливістю є вінтажний ефект, якого виріб набуває через деякий час експлуатації. Crazy Horse - це вид високоякісної шкіри ВРХ підвищеної міцності, отриманий за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс»: нанесення важкотопних восків на поверхню шліфованого краста. 

7123 грн
5698 грн
опис
характеристики
відгуки
Форма дзеркала Круг
Рама Масив дерева
Колір рами Black wood
Ремінь Шкіра Crazy Horse
Монтаж На стіні
Відгуки
*Ваше ім'я
*Ваш e-mail
*Ваш коментар
Оцініть за рейтингом:

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення